KONST / Litografier / Färglitografi 13229060
nr 1322 9060
Britt-Louise Sundell
(1928-2011), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/400. Motivet: 46x28cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:33:47
27/4 15:55:57
27/4 15:57:04
Britt-Louise Sundell
Läs mer om Britt-Louise Sundell